tradycyjne wartości i rozwój

Rodis Development


“To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne. “

Historia firmy

 

 

Firma Rodis została założona w 2004 roku we Wrocławiu. Pierwszą, relatywnie niewielką, realizacją była adaptacja dawnych budynków koszarowych na lokale mieszkalne przy ul.Zwycięskiej. Od tamtego czasu zrealizowaliśmy wiele inwestycji mieszkaniowych oraz biurowych.

 

Lokale mieszkalne zostały zbudowane w budynkach wielorodzinnych, w willach miejskich ale również w budynkach jednorodzinnych.

 

Biura budowaliśmy zarówno w nowopowstałych obiektach jak i w rewitalizowanej, prawie 100 letniej kamienicy.

 

Portfolio naszych zrealizowanych inwestycji wyróżnia nas na rynku: niewielkie zabudowania, osiedla z dobrze zaplanowaną infrastrukturą wspólną dla mieszkańców, szczególna, selektywna architektura, butikowe biura wysokiej klasy. Każda kolejna inwestycja rozwija i umacnia nasze wartości.

 

Parafrazując słowa Abrahama Lincolna – To piękne, gdy człowiek może być dumny ze swojego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne.

 

 

JAK PRACUJEMY

 

Przykładamy wyjątkową wagę do każdego
etapu inwestycji deweloperskiej:
1

wybór działki

szukając działki, na której chcemy postawić mieszkania, domy bądź biura, nie wybieramy najtańszych miejsc.

Dla nas istotnym jest możliwość odpowiedniego zagospodarowania terenu. Przyszli mieszkańcy doceniają usytuowanie budynków, przestrzenie wspólne, aranżację małej architektury. Jesteśmy przeciwni zabudowywaniu działek największą możliwą ilością powierzchni mieszkalnej po to tylko aby maksymalizować wartość sprzedaży. Wiemy, że podobnie myślą nasi klienci. Docenili nas kupując nasze mieszkania i biura. Liczymy, że i Państwo do nas dołączycie.

2

finansowanie

nasze inwestycje muszą być dla Państwa bezpieczne z finansowego punktu widzenia.

Dlatego zaczynamy dany projekt wyłącznie ze środków własnych. Ewentualne kredyty zaciągane są dopiero w trakcie budowy kiedy dla Państwa, banku i dla nas nie ma już ryzyka niezakończenia budowy.

3

współpraca z architektem

wszystkie nasze realizacje zostały zaprojektowane przez znakomitych wrocławskich architektów.

Współpracujemy z awangardą naszego lokalnego środowiska architektonicznego, co widać w zrealizowanych przez nas obiektach. Współdziałanie z architektem podczas przygotowywania planu zagospodarowania terenu, tworzenia bryły, wykończenia obiektów, analizy funkcji jest naszym oczkiem w głowie. Szukamy kompromisów tam gdzie pojawia się potrzeba naszych klientów, a bywamy bezkompromisowi kiedy promujemy dobrą architekturę.

4

wykonawstwo

działamy najczęściej w dwóch modelach;

kontraktu z generalnym wykonawcą oraz prowadzenia własnego nadzoru wykonawczego nad branżowymi wykonawcami. W obu przypadkach główny nacisk kładziemy na nadzór inwestorski, niezbędny do właściwego przebiegu procesu budowy, zachowania planowanych harmonogramów prac i należytej jakości robót.

5

sprzedaż

prowadzona jest bezpośrednio przez naszych pracowników, w siedzibie firmy.

Jesteśmy zdania, że nikt nie zna naszych produktów tak dobrze jak my. Nasze mieszkania i biura znaleźć można również w ofertach współpracujących z nami biur nieruchomości.Współpracujemy tylko z najlepszymi ponieważ musimy mieć pewność, że nasza oferta zostanie kompetentnie Państwu przedstawiona.

6

obsługa posprzedażna/ gwarancyjna

jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili w obowiązującym czasie rękojmi i gwarancji.

Ewentualne naprawy lub poprawki robimy niezwłocznie, indywidualnie ustalając dogodne dla mieszkańców terminy prac. Naszym zdaniem, współpraca dewelopera i klienta wcale nie kończy się na sprzedaży mieszkania, ona się wtedy rozpoczyna.

inspirujemy się

 

Odzwierciedleniem naszego gustu i smaku są inspiracje,

którymi chcemy się z Państwem podzielić